Efektywne kursy języka angielskiego i niemieckiego we Wrocławiu – kursy stacjonarne!

U nas lekcja trwa 60 minut a nie 45 minut!

Znajomość języków obcych to dziś podstawa, szczególnie jeśli chcemy wyjechać do pracy za granicą. Akademia Języka specjalizuje się w kursach języka niemieckiego i angielskiego dla dorosłych. Siedzibą naszej Szkoły jest Wrocław, miasto wielokulturowe, a co za tym idzie – wielojęzyczne. Bardzo dużo pracodawców wymaga teraz od potencjalnych pracowników komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego. Oferujemy dobre i efektywne kursy o rożnym stopniu zaawansowania i intensywności. Jako jedyni we Wrocławiu oferujemy naukę języka niemieckiego i angielskiego dla dorosłych, którzy chcą wyjechać za granicę. Prowadzimy także specjalistyczne kursy dla opiekunek i opiekunów osób starszych, ponieważ coraz więcej firm czy agencji pracy poszukuje tego typu pracowników właśnie w Polsce. Charakter tej pracy wymaga znajomości specyficznej terminologii, a osoby, które ją znają, często mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie.

Nie wiesz na jakim poziomie językowym jesteś? NIE MARTW SIĘ! Przeprowadzamy weryfikację poziomu językowego – u nas będziesz pewien, że trafiłeś do dobrej grupy!

Nowość! Tylko u nas kursy weekendowe – zajęcia w sobotę i niedzielę!

 

Akademia Języka we Wrocławiu – profesjonalizm, doświadczenie i konkurencyjna cena

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz naukę języka obcego, czy też zależy Ci jedynie na udoskonaleniu swoich dotychczasowych umiejętności – Szkoła Języka to idealny wybór! Naszą wykwalifikowaną kadrę lektorów cechuje indywidualne podejście (jest to możliwe także dzięki małym grupom kursowym, które liczą maksymalnie 7 osób. Podczas zajęć lektorzy starają się zminimalizować stres kursantów oraz wytworzyć miłą i przyjazną atmosferę. Chętnie przygotują również dodatkowe materiały.

Kolejnym atutem jest atrakcyjna cena kursów. Dodatkową zaletą jest fakt, że nic nie płacisz za materiały edukacyjne, są darmowe, podobnie jak parking.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą skutecznych kursów językowych. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji.

Grupy 7 osobowe a nie jak w innych szkołach językowych 9-15 osób!

Metoda nauczania języków obcych

 

Jeżeli chcesz nauczyć się języka w jak najkrótszym czasie wybierz zajęcia w naszej szkole.

  • zajęcia są w kilkuosobowych grupach (do 7 osób)
  • indywidualne podejście lektora
  • mówienie i jeszcze raz mówienie
  • wykorzystywanie nowo poznanego słownictwa w praktycznych sytuacjach
  • uczymy przydatnych zwrotów i sformułowań ułatwiających komunikację w życiu codziennym, nauka języka dla wyjeżdżających do pracy.